Евролига  - партнер ветеранского турнира в Польше / Euroliga - partner reprezentacyjnego turnieju weteranów w Polsce - 33 - Новости - Публикации



















  
  












Евролига - партнер ветеранского турнира в Польше / Euroliga - partner reprezentacyjnego turnieju weteranów w Polsce

08.06.2016
Евролига  - партнер ветеранского турнира в Польше / Euroliga - partner reprezentacyjnego turnieju weteranów w Polsce

18 czerwca w mieście Chodzież odbędzie się VII Międzynarodowy turniej piłki nożnej wśród weteranów o "Puchar Burmistrzа Miasta Chodzieży".

Jednym z partnerów turnieju będzie "Europejskа Liga Weteranów".

Impreza sportowa odbędzie się na Stadionie Centralnym Chodzieży od 10.00 do 18.00 - będzie uczestniczyło 20 zespołów z Polski, Ukrainy, Niemiec i Białorusi.

1. Legion XXI Kyiv, Ukraine.

2. Yatran-80, Uman, Ukraine.

3. Nielba  Wągrowiec, Poland.

4. KP Zielona Góra, Poland.

5. KP Sopot, Poland.

6. "Jupiter" Bełchatów, Poland.

7. "Oldboy" Grodno, Belarus.

8. FC "Adams" Brześć, Belarus.

9. "Lokomotiv" Baranowicze, Belarus.

10. "Jesion-Trans Oldboy" Tychowo, Poland.

11. "Flota" Świnoujście, Poland.

12. "Obra" Kościan, Poland.

13. "Lubuszanin" Trzcianka, Poland.

14. FC Exter, Germany.

15. "Zryw" Kretomino, Poland.

16. "Orzeł" Osiek, Poland.

17. "Chrobry" Głogów, Poland.

18. "Sparta" Oborniki, Poland.

19. "Włókniarz" Okonek, Poland.

20. "Polonia-Oldboy" Chodzież, Poland.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________

18 июня в польском городе Ходзеж пройдет VII Международный футбольный турнир среди ветеранов "Кубок мера Ходзежа".

Одним из партнеров турнира станет "Европейская лига ветеранов".

Спортивное мероприятие будет проходить на центральном стадионе Ходзежа с 10.00 до 18.00 и в нем примут участие 20 команд из Польши, Украины, Германии и Беларуси:

1. Legion XXI Kyiv, Ukraine.

2. Yatran-80, Uman, Ukraine.

3. Nielba  Wągrowiec, Poland.

4. KP Zielona Góra, Poland.

5. KP Sopot, Poland.

6. "Jupiter" Bełchatów, Poland.

7. "Oldboy" Grodno, Belarus.

8. FC "Adams" Brześć, Belarus.

9. "Lokomotiv" Baranowicze, Belarus.

10. "Jesion-Trans Oldboy" Tychowo, Poland.

11. "Flota" Świnoujście, Poland.

12. "Obra" Kościan, Poland.

13. "Lubuszanin" Trzcianka, Poland.

14. FC Exter, Germany.

15. "Zryw" Kretomino, Poland.

16. "Orzeł" Osiek, Poland.

17. "Chrobry" Głogów, Poland.

18. "Sparta" Oborniki, Poland.

19. "Włókniarz" Okonek, Poland.

20. "Polonia-Oldboy" Chodzież, Poland.


Турнирные таблицы
Andalusia Football Fest", 50+
КомандаИВНПМО
1Nyva-2 50+ (Ukraine)540111-212
2Veteran-UNITED (Grodno, Belarus)530215-109
3Legion XXI (Kyiv, Ukraine)52213-38
4UFAM 50+ (Ukraine)52037-106
5Nyva-1 50+ (Ukraine)51225-95
6Metallurg (Molodechno, Belarus)50236-132
Andalusia Football Fest", Group B
КомандаИВНПМО
1STAVNI KYIV (Ukraine)651028-116
2ZP_SICH (Zaporizhya, Ukraine)650118-415
3Vytis (Kaunas, Lithuania)632110-311
4Vasco da Gama (Kyiv, Ukraine)62137-177
5Alfa-Pak (Odessa, Ukraine)61237-135
6Baltika (Kaliningrad, Russia)61055-153
7Aris Team (Wroclaw, Poland)61054-263
"Andalusia Football Fest", Group A
КомандаИВНПМО
1Veteran-Luchesk (Lutsk, Ukraine)651016-216
2UFAM 40+ (Ukraine)640211-612
3Nyva 40+ (Ukraine)631210-910
4TUMA (Vilnius, Lithuania)62227-78
5FC "ConUcrania" (Madrid, Spain)61144-94
6Veteran (Mogilev, Belarus)60422-64
7BREEZE KYIV (Kyiv, Ukraine)60332-133